Україна, м. Київ,
Єжи Гедройца 6, офіс №244

Друк на футболках

Стильний одяг - це те, без чого нам складно уявити звичайне, повсякденне життя. Його носять люди різного віку та професій. Він здатен відобразити світогляд свого власника, заявити про його інтереси та вподобання.

Друк на футболках від 10 штук.

Творчі хлопці і дівчата люблять ділитися своїм баченням світу. Можливість отримати трендовий принт на футболку - справжній порятунок для них. На виробі легко може з'явитися будь-яке зображення: фотографія дорогого і улюбленого людини, зрозуміла тільки друзям фраза або смішна картинка з мультсеріалу - все, що тільки заманеться. Подив, сміх, радість, щира подяка не змусять себе чекати. Отримані емоції - це найзначніша і дорога валюта на планеті.

Крім того, футболки на замовлення доречно виглядають на різних тренінгах і семінарах, що проводяться для працівників підприємств. Керівництво надає кожному брендовану річ, яка допомагає усвідомити, що він - незамінна частина команди.


Принт на футболках в інтернет-магазині NaPrint.com.ua: переваги

Ми прагнемо до того, щоб зробити кожен товар бездоганним за якістю, ціною та подачею. Для цього задіємо в процесі тільки професійне обладнання та досвідчених співробітників.

У нас замовляють футболки з ряду причин:

  • футболки з логотипом зроблені з міцної х/б,
  • вони не бояться частого прання,
  • наносимо малюнок на чорні і кольорові тканини, білі і світлі,
  • обґрунтована вартість з приємними бонусами для опту,
  • насичені, яскраві фарби, які легко помітять здалеку,
  • гармонійне розміщення всіх елементів на імпровізованому полотні,
  • виконання в строк.

Футболки оптом купить мужские и футболки женские купить – подходит малому, среднему и большому бизнесу. Они могут стать фирменным нарядом ваших подчинённых, идущим на пользу командному духу. Новые покупатели и постоянные клиенты серьёзнее отнесутся к вашему сотрудничеству, почувствуют значимость предоставляемых услуг. Этот элемент гардероба послужит выгодной рекламой вашего проекта, его станут чаще видеть и узнавать. Возникает шанс ощутимо увеличить спрос.

Якщо ви хочете оформити заявку зараз, зв'яжіться з нами по телефону або онлайн через форму на сайті. Ми проконсультуємо вас з усіх моментів, відповімо на будь-яке питання щодо продукції та виробництва.