Україна, м. Київ,
Єжи Гедройца 6, офіс №244

Друк на регланах

Стильний одяг - це чудовий спосіб проявити свою індивідуальність. Кожній людині час від часу хочеться виділитися з натовпу, бути яскравим, ловити на собі захоплені погляди перехожих на вулиці і сотні лайків в соціальних мережах.

Друк на кепках від 10 штук.

Написи і цитати, фотографії близьких людей, веселі картинки, піднімають настрій - все це і навіть більше стане частиною ваших повсякденних образів. З'явиться можливість переглянути своє ставлення до джинсів, брюк та спідниць. Принт на регланах вдихне нове життя в старі аутфіти.

Крім того, компанії часто замовляють принт на футболках з довгим рукавом для своїх співробітників. Одяг з фірмовим знаком справляє позитивному впливу на сприйняття бренду, викликає у клієнтів і партнерів, потенційних або існуючих, захват.

Друк на регланах, розповідаємо про основні переваги

Досвідчена команда NaPrint.com.ua готова втілити ваші фантазії в реальність на приємній до тіла бавовняній тканині. До нас звертаються, тому що:

1. Ми завжди готові до чесного співробітництва з малим, середнім і великим бізнесом, які шукають, де купити реглан оптом. При оформленні оптових замовлень їх власники отримують приємний бонус: вигідну знижку на продукцію.

2. Текстиль високої якості не боїться частих прань.

3. Доставка займає небагато часу і здійснюється в усі міста і області України.

4. Професійне обладнання, з яким вміють управлятися наші досвідчені фахівці, виробляє бездоганний принт на лонгсліви.

5. У нашому інтернет-магазині тільки обґрунтовані, доступні кожному ціни. Легко вийде знайти виріб по кишені, навіть не дивлячись на обмежений бюджет.

Кольорова палітра включає в себе класичні і оригінальні кольори на футболках з довгим рукавом для жінок, и футболках з довгим рукавом для чоловіків. Також рекомендуємо придивитися до актуальних в 2021 році двоколірним моделям.